Yeni Volkswagen Web Sitesi Tanıtım Videosu

Yeni Volkswagen Web Sitesi Tanıtım Videosu

Volkswagen, flört sitelerinden ilham alınarak tasarlanan yeni web sitesi için oldukça yaratıcı bir tanıtım videosu hazırladı.

Volkswagen yeni web sitesinde hayallerinizdeki Volkswagen’i bulmanızı sağlıyor. Sitede tam olarak istediğiniz özellikleri seçebiliyorsunuz. Örneğin, renk, özellikler, fiyat üzerine seçimler yapıyorsunuz. Web sitesi daha sonra seçimlerinize uygun olan sitesi sıfır ve ikinci el otomobilleri listeliyor. Bu liste bulunduğunuz konuma göre kişiselleştiriliyor.

volkswagen yeni web sitesi

Markanın geçtiğimiz aylarda yenilenen yeni web sitesini tanıtmak üzere hazırladığı video, sitenin özelliklerini aktarması açısından oldukça başarılı. Aradan geçen zamana rağmen hala bu videoyu izlemeyenler olduğunu fark ettik ve bu çok beğendiğimiz videoyu bir kez de biz paylaşmak istedik.

 
Otomobil almak isteyen ve kararsız kalan kişiler faydalı olacağını düşündüğümüz yeni Volkswagen web sitesinin yaratıcı videosunu mutlaka izleyin!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Renkli Logo Tasarımları Samsung Galaxy S5: #UnderwaterSelfie →

Yazar Hakkında

Gizem Taş
Gizem Taş
Boğaziçi Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi, Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümünden mezun oldu. Gizem, kariyerine metin yazarı olarak devam ediyor ve aynı zamanda Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.