Yeni Özçekim Mobil Uygulaması: Selfies

Mobil Uygulamalar, Projeler 08 Ağu 2014
Yeni Özçekim Mobil Uygulaması: Selfies

WordPress’in geliştiricisi olan Automattic günümüzün özçekim trendini yakaladı ve yeni özçekim mobil uygulaması Selfies’i hizmete sundu.

Sayısı sürekli artan özçekim severler kendi fotoğraflarını çekerken işlerini kolaylaştıracak araçlarla çok ilgileniyor. Siz de özçekim seviyorsanız size iyi bir haberimiz var! Özçekim araçlarına bir yenisi daha eklendi: Selfies. Selfies uygulaması Android cihazlar için WordPress yazılımcıları Automattic tarafından tasarlandı. Uygulama hala yolun başında ve kodlayıcılar uygulamanın geleceğini belirlemek için kullanıcıların fikirlerini öğrenmek istiyorlar.

Uygulama şimdilik bazı temeller üzerine kurulu. Bu uygulamayı kullanarak özçekim yapabiliyor, fotoğrafa uygun bir filtre ve başlık ekleyebiliyor ve herkese açık bir platformda fotoğrafınızı paylaşabiliyorsunuz. Bunlara ek olarak, ekip özel yayınlara abone olma özelliği eklemeyi de planlıyor. Selfie’lere başka bir imajla cevap verebiliyor. Böylece kullanıcıların uygulamada uzun soluklu keyif yaşaması amaçlanıyor. Bu uygulama ile çektiğiniz fotoğraflarınızı Facebook, Twitter ve Instagram gibi daha eski sosyal ağlarda paylaşma şansınız da var. Uygulama yeterince ilgi çekerse iOS’a da uyumlu hale getirilecek.

Selfie’nin SSS sayfasında “Uygulama henüz bebeklik çağında,” deniyor ve söyle devam ediliyor, “Bu uygulama ile eğlenceye giden en kısa yolu bulmaya çalıştık. Diğer uygulamalarda görülen üyelik, giriş, sosyal medya bağlantıları gibi koşullar olmaksızın kullanıcıların imajları anında paylaşmasını istiyoruz.”

 
Eğer siz de kendi fotoğraflarınızı çekmeyi seviyorsanız yeni özçekim mobil uygulaması Selfies sizin için tasarlandı. Uygulamayı buradan indirebilir ve gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Gnctrkcll Mobil Uygulaması Yayınlandı Flat Star Wars İkon Tasarımları →

Yazar Hakkında

Gizem Taş
Gizem Taş
Boğaziçi Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi, Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümünden mezun oldu. Gizem, kariyerine metin yazarı olarak devam ediyor ve aynı zamanda Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.