Yaşar Holding’in Sosyal Medya Ajansı Wox Digital Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 13 Eki 2016
Yaşar Holding’in Sosyal Medya Ajansı Wox Digital Oldu!

Bünyesinde oldukça kaliteli, lider şirketleri olan ve profesyonel işlere imza atan Yaşar Holding, dijital iletişim çalışmaları için interaktif reklam ajansı Wox Digital ile anlaştı.

Sunduğu hizmetlerle sektörde oldukça önemli bir yere sahip olan Yaşar Holding, faaliyetlerini sosyal medya platformları üzerinden daha geniş kitlelere ulaştırabilmek için Wox Dijital ile çalışmaya başladı.

Misyonu, tüketicilerinin yaşamına değer katan kaliteli ürün ve hizmetler sunmak olan Yaşar Holding, Wox Digital’den sosyal medya alanında hizmet alacak.

Unilever, Koç Holding, Danone gibi lider şirketlerin ve sektöründe öncü markaların, interaktif pazarlama projelerini yürüten Wox Digital; markalarına Yaşar Holding’i de ekleyerek, içerik pazarlaması, interaksiyon yönetimi ve yaratıcı çözümleriyle fark yaratmaya devam edeceğe benziyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← IAB: Mobil Reklam Yatırımları 2015 Yılında 37 Milyar Euro’ya Ulaştı N11.com: Online Alışverişte Erkekler Kızları Geçti! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.