Yaratıcı Bünyelere Özel Yılbaşı Hediyeleri

Yaratıcı Bünyelere Özel Yılbaşı Hediyeleri

Başarılı işlere imza atan yaratıcı arkadaşlarınıza yılbaşı hediyesi seçerken, size ilham olacak birkaç öneriyi derledik.

Yeni yıla sayılı günler kala dijital ajanslarda da yılbaşı heyecanı başladı. Yeni yıl için çalışma arkadaşlarına hediye almak isteyen ajans çalışanları da birçok seçenek arasından en uygun olanı seçme telaşında. Özellikle de tasarımcı, art direktör, kreatif direktör gibi yaratıcı bünyelere hediye almanız söz konusuysa, işiniz biraz da zor olabiliyor. Hal böyle olunca, biz de mesai arkadaşlarınıza en yaratıcı hediyeyi bulmanız için size yardımcı olmak istedik.

Aşağıdaki birkaç hediye fikrine göz atarak, arkadaşınıza en uygun olanı seçebilir ve bu yaratıcı hediye ile ajansın yıldızı siz olabilirsiniz.


Papertrophy

Yaratıcı bünyelerin duvarını süsleyecek bu şık hayvan figürleri, birçok seçeneği yeni yıl hediyelerinize bir alternatif olabilir. Ajans çalışanlarının genellikle at, geyik, hipopotam gibi hayvanları tercih edeceğini tahmin etsek de; diğer seçenekler de oldukça eğlenceli görünüyor.

papertrophy-yeniyil-hediye


DC Super Heroes Pop-Up Kitapları

Arkadaşınızın DC Süper Kahramanlarına bir hayranlığı varsa, ona en uygun hediyelerden biri bu pop-up kitaplar olabilir.

DC-Super-Heroes-yilbasi-hediye


BLUBOON Canvas Vintage Sırt Çantası

Tasarımcı araçları ve oyuncakları için oldukça kullanışlı olan bu sırt çantaları bir o kadar da havalı.

bluboon-sirt-cantasi-hediye


Leap Motion Controller

Mac ve Windows PC’ler için geliştirilen Leap Motion Controller, ellerinizin doğal hareketlerini algılayarak, bilgisayarınızın ekranını kontrol etmenizi sağlıyor. Orijinal ve yaratıcı bir fikirden yola çıkan bu girişim, mükemmel olmasa da oldukça eğlenceli.


UI Stencils

Hem mobil hem de web tasarımlarda rahatlıkla kullanılabilecek bu kullanıcı arayüzü şablonları, tasarım çalışmalarını daha eğlenceli hale getiriyor. Tasarımcı arkadaşlarınız bu kitleri çok sevecek.

ui-stencils-tasarimci-hediye


Masaüstü Boks Torbası

Yoğun çalışma dönemlerinde ya da toplantı sonrasında yaratıcı arkadaşlarınızın oldukça işine yarayacak bir ürün. Masaüstü boks torbasını internetten araştırarak, herhangi bir online alışveriş sitesinden alabilirsiniz.

masaustu-boks-torbasi-hediye


Pantone Kahve Makinesi

Yaratıcı bünyelerin olmazsa olmazlarından biri de hepimizin bildiği gibi kahvedir. Arkadaşınızın kahve keyfini Pantone tasarımlarından oluşan kahve makinesi ile taçlandırabilirsiniz.

Kahve makinesi dışında ayrıca Pantone tasarımı mug, not defteri, telefon kılıfı ve benzeri ürünleri de düşünebilirsiniz.

pantone-kahve-makinesi-yilbasi-hediye


Satechi Type-C USB Çoklayıcı

Çalışırken en çok ihtiyacımız olan aparatlardan biri de USB çoklayıcılar. Tüm harici aygıtları düzgün bir şekilde organize etmek için oldukça kullanışlı olan Satechi Type-C USB Çoklayıcı güzel bir hediye olabilir.

Satechi-USB-hediye


Grovemade Ahşap Masaüstü Aksesuarlar

Dizüstü bilgisayar standı, mousepad, hoparlör, klavye altlığı gibi birçok ahşap ve deri ürün tasarımı sunan Grovemade’in bu aksesuarları yaratıcı arkadaşınızın masasına da çok yakışacaktır.

ahsap-aksesuar-yaratici-hediye


Droid BB-8

Yeni nesil oyuncaklar üreten Sphero’nun geliştirdiği, Star Wars filminin efsanevi droid’i BB-8 teknoloji tutkunlarının hayran olacağı bir hediye.

bb8-droid-yilbasi-hediye


3D Printer

Yaratıcı bünyelerin en çok beğeneceği hediyelerden biri de son zamanlarda oldukça popüler hale gelen 3D yazıcılar. Endüstriyel pazardan bireysel kullanıma hızlı bir geçiş yapan bu cihazlar, bütçe konusunda sıkıntınız yoksa, tasarımcı arkadaşlarınıza güzel bir sürpriz olabilir.

flashforge-3D-printer-hediye


Ferrolic Saat

Ferrolic adındaki bu girişim sıvı mıknatıs kullanarak dinamik duvar saatleri tasarlıyor. Zamanı dijital formatta görüntülemek için manyetik bir ortam ve mıknatıs özelliği taşıyan Ferrofluid adındaki sıvı kullanılıyor.

Bu saatleri klasik duvar saatlerinden ayıran en önemli özellik aynı zamanda sanatsal olması. Saatler henüz sipariş ve geliştirme aşamasında olsa da, diğer hediye fikirlerinize ilham olabilir.

ferrolic


Yılbaşında kreatif arkadaşlarınıza alacağınız hediye konusunda hala kararsızsanız, Tasarımcılar İçin Yaratıcı Yılbaşı Hediyeleri yazımızda daha fazla fikir bulabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Facebook Messenger Bot Oluşturmak İçin Araçlar Hedef Kitle Analizi İçin 3 Faydalı Araç →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.