Yapılan Faul Sonrası Yuvarlanarak KFC’ye Giden Futbolcu

Yapılan Faul Sonrası Yuvarlanarak KFC’ye Giden Futbolcu

KFC, 2018 Dünya Kupası için hazırlanan reklam filminde, futbolcuların penaltı ya da serbest vuruş kazanmak için yaptıkları abartılı hareketleri tiye alıyor.

KFC South Africa ve Ogilvy Cape Town, FIFA 2018 Dünya Kupası reklamı, futbolcuların frikik ya da penaltı kazanmak için kendilerini abartılı şekilde yere atıp, uzun süre yuvarlanmasını tiye alıyor.


Brezilya milli takımı oyuncusu Neymar’ın Meksika’yla oynanan maçta, saha çizgisine yakın alanda girdiği mücadelede yaşadığı pozisyonun ardından uzun süre yuvarlanmasını akıllara getiren reklam filminde, kendisine faul yapıldıktan sonra yerde yuvarlanmaya başlayan, durumu abartıp saha dışına çıkarak sokaklarda yuvarlanmaya devam eden ve sonunda KFC restoranına ulaşan bir futbolcu konu ediliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Burger King’den Arkadaşları Tatil Yaparken Çalışanlara Ücretsiz Whopper Wi-Fi Bağlantılı Çaydanlık: Chai-Fi →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.