Yapı Kredi Play Yarışması: Adaya Yolculuk

Yapı Kredi Play Yarışması: Adaya Yolculuk

Yenilenen yüzüyle “Bir hayalim varsa, vazgeçmem asla, olur mu olur” diyen Yapı Kredi Play, yeni dönemine Adaya Yolculuk yarışmasıyla merhaba diyor.

Yeni döneme “Olur mu olur” sloganı ile giriş yapan Yapı Kredi Play, reklam kampanyalarının bir parçası olarak sosyal medya üzerinden düzenlediği “Adaya Yolculuk” yarışması ile genç Play’lileri eğlenceli bir deneyime davet ediyor. Bir mikrosite üzerinden düzenlenen yarışmaya Facebook hesabı ile bağlanan katılımcılar oyun sonunda en yüksek puanı almayı hedefliyor.

yapı kredi play adaya yolculuk

Yarışmaya katılarak en yüksek puanı alan 4 talihli 10 Mayıs’ta açıklanacak ve yanlarında bir sevdikleriyle beraber 18 Mayıs’ta Dominik Cumhuriyeti’ne uçacak. Gençler, Dominik’te hem Acun Ilıcalı ile tanışarak ödül oyununu yerinde izleyebilecekler, hem de 5 günlük muhteşem bir tatil yapacaklar.

Olur mu olur web sitesi üzerinden katılım yapılabilen yarışmanın detaylarına Yapı Kredi Play Facebook sayfasından ulaşılabiliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Creasoup’tan Anneler Gününe Özel Caps Uygulaması Panda Karşılaştırmalı Reklam Filmi: Hazlı ve Öfkeli →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.