Yapı-Endüstri Merkezi’nin SEO Ajansı Webtures Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 08 Eyl 2015
Yapı-Endüstri Merkezi’nin SEO Ajansı Webtures Oldu

Yapı dünyasının bilgi merkezi olarak faaliyetlerini sürdüren Yapı-Endüstri Merkezi (YEM), SEO çalışmaları için Webtures’i tercih etti.

1968 yılında kurulan YEM Yapı-Endüstri Merkezi; yapı sektöründe mal ve hizmet üreten kuruluşlar ile yine bu sektörde çalışan profesyonel yöneticiler, mimarlar, mühendisler, müteahhitler ve yapı malzemesi kullanıcısı tüm kesimler için hizmet üreten bir bilgi merkezi olarak üretici ve kullanıcılar arasında ortak platformlar oluşturuyor.

Uzmanlık fuarları, teknik yayınlar ve periyodikler, profesyonel bilgilendirme hizmetleri, etkinlikler, portal ile yapı sektöründe çalışan veya bu sektöre yönelik hizmet veren tüm kuruluşlar için başlı başına bir medya grubu olarak sektörde bilinen YEM, önümüzdeki süreçteki aramam motoru optimizasyonu çalışmaları için Webtures ile anlaştı.

SEO ve dijital pazarlama konusunda öncü ajanslardan biri olan Webtures, Türkiye’nin önemli markaları ile oldukça başarılı kampanyalar üretiyor. Ajansın çalıştığı markalar arasında; Migros, Tchibo, Kliksa, Yataş, Akşam, Kiğılı, Teknosa bulunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türkiye’nin En İtibarlı Markaları 2014 Woohoo Digital’e Web Awards Ödülü →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.