Workshop: Sketch Ve Principle İle Etkileşim Tasarımı

Workshop: Sketch Ve Principle İle Etkileşim Tasarımı

Sketch ve Principle ile etkileşim tasarımı atölyesi için geri sayım başladı!

-99 design studio’nun düzenleyeceği ikinci tasarım atölyesi 17 Ekim’de Salt Galata’da!

Geçtiğimiz Temmuz ayında Design & Prototyping Meetup grubu organizasyonu ile Salt Galata’da gerçekleştirilen Sketch Meetup Turkey oldukça yoğun ilgi görmüş ve katılımcıların büyük bir çoğunluğu ikinci etkinliği heyecanla beklediğini belirtmişti.

-99, ilk etkinlikte arayüz tasarımına büyük kolaylıklar getiren Sketch uygulamasından, sektörden ve ekibin iş akış sürecini nasıl çok daha verimli hale getirdiğinden bahsetti. Örnek olarak ise Vatan Bilgisayar’ın yenilenmiş sitesi üzerinden konuşuldu. İkinci etkinlikte işin pratik kısmına ağırlık verilecek. Sketch ile tasarlanan bir arayüzü Principle ile interaktif hale getirmenin inceliklerine değinilecek. Etkinlikte ayrıca yurt dışından sürpriz ve önemli bir isim de katılımcılara bilgilendirme yapacak.

Sketch’in resmi olarak desteklediği Interaction Design with Sketch & Principle, dijital tasarım ile ilgilenenlere sektör trendlerini ve etkileşim tasarımında fark yaratmayı öğretmeyi hedefliyor. Ayrıca katılanlar arasında yapılacak çekiliş ile 3 kişiye Sketch lisansı hediye edilecek ve yine ilk etkinlikte olduğu gibi kişiye özel hediye paketleri de katılımcılara sunulacak.

-99 design studio, yerel ve uluslararası alanlarda önemli başarılar elde etmiş bir dijital tasarım ajansı. Arçelik Grubu, Beko, Nike, Vakko ve Vatan Bilgisayar gibi pek çok müşterisine UI ve UX konusunda yaratıcı çözümler sunuyor. Ajans ile ilgili daha detaylı bilgiye minus99.comadresinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Analytics Meetup | Advanced Analytics Paris Caddeleri 1 Günlüğüne Trafiğe Kapatıldı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.