Women.Digital 7 Ocak’ta GittiGidiyor’a Konuk Oluyor!

Women.Digital 7 Ocak’ta GittiGidiyor’a Konuk Oluyor!

Women.Digital, “Empowering Women in the Digital Age” başlıklı etkinlik ile yeni yılın ilk günlerinde GittiGidiyor’un konuğu oluyor.

Dijital pazarlama alanında çalışan ve işveren kadınları bir araya getiren Women.Digital platformu, her alanda kadınları desteklemek için üç yıldır güzel işlere imza atan GittiGidiyor Women’s Initiative Network (WIN) grubu ile ortak bir projede bir araya geliyor.

GittiGidiyor’un ofisinde ev sahipliği yapacağı etkinlik, Women.Digital kurucularından Pınar Ünsal’ın yöneteceği, GittiGidiyor Genel Müdürü Öget Kantarcı ve Facebook Türkiye Ülke Direktörü Derya Matraş’ın katılacağı panelle başlayacak. Dijital pazarlamanın geleceğinin, bu alanda kariyer yapmak isteyen kadınlar için fırsat ve zorlukların ele alınacağı panelin ardından etkinlik keyifli bir “Speed Networking” buluşması ile sona erecek.

Siz de dijital pazarlamaya ilgi duyuyor veya bu alanda kariyer yapıyorsanız etkinlikte yer almak için Eventbrite sayfası üzerinden ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ChangemakerXchange Programı Sosyal Girişimciler İçin 2019 Başvurularını Açtı! Webolizma Akademi 2 →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.