Wellcare Sosyal Medya Ajansını Seçti: OctoStory

Ajans Haberleri, Haberler 08 Kas 2017
Wellcare Sosyal Medya Ajansını Seçti: OctoStory

Doğumdan itibaren yaşam döngüsünün her aşamasında sağlık problemlerine çözüm sunan Wellcare, sosyal medya iletişiminde OctoStory’yi seçti.

İLKO İlaç San. ve Tic. A.Ş’nin Tüketici Sağlığı alanına farklı bir soluk getirmek üzere yarattığı marka olan Wellcare, sağlık otoritelerinden onaylı, klinik etkinliği kanıtlanmış, kullanıcı dostu, inovatif ve güvenle kullanabileceğiniz tamamlayıcı tedavi ürünleriyle “Sağlıkla Yaşama Sanatı” sloganının da hakkını verdiğini gösteriyor.

Reidin, Verifone, Roche gibi markalara dijital ve sosyal medya alanlarında hizmet vermekte olan OctoStory müşteri portföyüne Wellcare markasını da katarak büyümesini sürdürüyor. OctoStory, yeni müşterisine sosyal medyadan hoş geldin demeyi de unutmadı: hazırladığı videoya buradan göz atabilirsiniz.

Wellcare’in sosyal medya hesaplarına aşağıdaki linklerden erişebilirsiniz:

Facebook

Instagram

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Instagram Stories’e Artık Fotoğraf Albümünden Fotoğraf Eklenebilecek Dünyanın 1 Numaralı Ketçabı Heinz’ın Sosyal Medyası Sodamedya’ya Emanet! →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.