Webtures ve Avansas İşbirliği

Ajans Haberleri, Haberler 24 Ara 2015
Webtures ve Avansas İşbirliği

Webtures ve Avansas işbirliği ile Avansas’tan alışveriş yapanlar Webtures’in SEO hizmetlerinden indirimli yararlanma imkanı elde edecek.

Online ofis marketi Avansas ve Webtures arasında geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen anlaşma sayesinde bundan sonra Avansas’tan alışveriş yapan herkes, Webtures SEO hizmetlerinden %20 indirim kazanacak. Bu anlaşma ile birlikte yeni kurulan girişimlerin desteklenmesi her iki marka içinde temel misyon olarak görülüyor.

Türkiye’nin büyük bir hızla büyüyen iki markası tarafından gerçekleştirilen bu kampanya, tüm Avansas alışverişlerinde geçerli. Webtures değişen formatıyla birlikte girişimcilere destek olmak amacıyla ortaya çıkan bu tarz projelere destek vermeyi sürdürecek.

Dijital dünyada birlikte çalıştığı markalar için başarılı işler ortaya koyan Webtures; Migros, Kiğılı, Yataş, Y.E.M, Ekol Lojistik gibi farklı sektörlerden yüzlerce markaya dijital dünyada yol gösterici olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Userspots 2015 UX Almanak Yayında! Yumoş’un Dijital Ajansı Tribal Worldwide İstanbul Oldu! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.