Webtures Akademi

Diğer Eğitimler, Eğitim 07 Ara 2015
Webtures Akademi

Dijital pazarlama ve SEO alanında uzmanlaşmak ve bilgi sahibi olmak isteyen herkes için Webtures Akademi başlıyor.

Türkiye’nin alanında en iyi SEO ajanslarından birisi olan Webtures, üniversite öğrencilerine SEO kavramını ve markalar için dijital pazarlamayı en iyi şekilde anlatmak için seminerlerine başladı. Dijital pazarlama dünyası ve SEO kavramlarının enine boyuna irdeleneceği bu etkinlik programı kapsamında şimdiden birçok üniversitede bu eğitimler verilmeye başlandı.  10 yıllık deneyimi ve bilgisi ile Webtures Ajans Başkanı Kaan Gülten tarafından verilecek bu eğitimlerde öğrenciler şimdiden sektöre hazırlanmış olacak.

İstanbul Üniversitesi, Çukurova ve Sivas Cumhuriyet Üniversitelerinde düzenlenen bu etkinlikler sayesinde yüzlerce öğrenci SEO ve dijital marka iletişimi konusunda bilgi sahibi oldu. Dijital pazarlama trendlerinin, araştırmaların, SEO’nun geleceği ve analiz araçlarının paylaşılacağı bu etkinliklerde katılımcılara ‘’Uzmanından SEO ve Sorularla SEO‘’ kitapları hediye edilecek.

Bu etkinliklerde öğrenciler hangi sorulara cevap bulabilecekler:

  • Dijital pazarlama nedir?
  • Arama Motoru Optimizasyonu nedir?
  • Dijital pazarlama mecralarının markalar kattığı somut değerler nelerdir?
  • SEO ve Dijital Pazarlama araçları hangileridir?
  • SEO stratejisi ve kampanyası nasıl oluşturulur?

Üniversitenizde bu eğitimi ücretsiz olarak almak ve eğitim programını daha detaylı öğrenmek için info@webtures.com adresine mail atabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sosyal Medya Kampüsü 4. Dönem Eğitimleri Başlıyor! Dijital Pazarlama Ve Girişimcilik Okulu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.