Webrazzi Summit 2013

Webrazzi Summit 2013

Türkiye’nin önde gelen dijital pazarlama konferanslarından bir olan Webrazzi Summit, bu yıl 25 Eylül tarihinde İstanbul Swissotel The Bosphorus’da gerçekleşecek.

Geçtiğimiz yıl 501 farklı firmadan 1183 kişiyi biraraya getiren Webrazzi Summit; bu yıl da Türkiye’nin ve dünyanın dijital pazarlama sektöründe önde gelen firmalarından uzmanları buluşturmaya hazırlanıyor.

Crytek’in kurucularından Avni Yerli, 500 Startups’ın ortaklarından Dave McClure, MassageMe’nin kurucu ortağı Arjun Sethi ve Foursquare’in Avrupa’dan sorumlu direktörü Omid Ashtari gibi sektörün önde gelen isimlerinin katılacağı konferansta Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, E-ticaret, Girişim Sermayesi, Melek Yatırım, Online Oyun, Mobil Uygulamalar gibi birçok konu tartışılacak.

25 Eylül 2013 tarihinde gerçekleşecek olan zirve hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sosyal Medya ve İnsan Kaynakları Zirvesi SEOZONE First International SEOZEO Summit →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.