Webit Kongresi 2013

Webit Kongresi 2013

Dijital teknoloji ve telekom sektörünün liderlerini biraraya getirecek olan Webit Kongresi 6-7 Kasım tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek.

Bu yıl 5. kez düzenlenecek olan Webit Kongresi, uluslararası alanda faaliyet gösteren dijital teknoloji ve telekom sektör liderlerini buluşturacak. Procter and Gamble, Unilever, Acer, Master Card, Nokia gibi dünya devi firmaların yanısıra dijital teknoloji şirketleri ve sektör liderleri de katılacak.

5 büyük konferanstan oluşacak olan kongreye 200’den fazla konuşmacının katılacağı ve 100’ün üzerinde ülkeden 8 bini aşkın katılımcının olacağı bekleniyor.

Dijital Pazarlama ve İnovasyon Konferansı

Üç binin üzerinde dijital teknoloji sektörü temsilcisinin katılacağı kongrede “Dijital Pazarlama ve İnovasyon” konferansı da gerçekleştirilecek. Kongrede ayrıca mobil pazarlama, sosyal medya, inovasyon, reklam, programlama, içerik bağlantısı, özel ve siber güvenlik gibi konulara da değinilecek.

Metrix Konferansı

Dünya çapındaki teknoloji liderleri ve bilişim uzmanlarının katılacağı konferansta büyük veri, mantıksal analiz, ölçü birimleri, reklam verimliliği ve iş zekası gibi konular tartışılacak.

E-Ticaret Konferansı

Dünyanın ve bölgelerin önde gelen perakendecileriyle bu alandaki çözüm üreticileri çok kanallı alışveriş, alışveriş stratejileri, elektronik para, tüketici tecrübesi, perakende analizi, ödeme kişiselleştirme konularını tartışmak üzere e-ticaret konulu konferansta biraraya gelecek.

Telekom Zirvesi

Dünya çapındaki üst yöneticiler, karar vericiler ve telekom endüstrisinin önde gelen aktörleri; telekom endüstrisinin geleceği, akıllı bağlantılı şehirler, mabil devlet, dijitalleştirme, bulut teknolojili arabalar konularındaki görüşlerini paylaşacak.

Anadolu Ajansı’nın altın medya sponsoru olduğu Webit Kongresi 6-7 Kasım tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Ayrıtılı bilgi için; Webit Kongresi 2013

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 6. Doğrudan Pazarlama Ödülleri Başvuruları Açıldı! Dijital Pazarlama Zirvesi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.