Web Teknolojileri Konferansı 2014 – İzmir

Web Teknolojileri Konferansı 2014 – İzmir

Web teknolojisi ve yazılım üzerine Türkiye’nin ilk konferanslarından biri olan Web Teknolojileri Konferansı, 17 Mayıs Cumartesi Günü İzmir Ege Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşecek.

Güncel web teknolojilerini ele alan sunumlarla başlayacak olan konferans, UI-UX, Front-End, Back-End gibi konuların ele alınacağı panellerle devam edecek. Web Teknolojileri Konferansı’nda PHP, Python, Ruby, Javascript, HTML, CSS, UI, UX, Symfony, Laravel, RubyOnRails, Django, AngularJS ve Backbone.js gibi konular değerlendirilecek.

Amacı web teknolojilerinin bilinmeyen yönleri ile ilgili farkındalık oluşturmak olan konferansın ana sponsorluğunu ve organizasyonunu Atölye15 üstlenirken; Etohum ve Webaçık altın sponsor, Neinternet ve Lab2023 ise gümüş sponsor olarak destek oluyor.

web teknolojileri konferansı program

Katılım ücretsiz olduğu ve 150 kişilik kontenjanla sınırlanan konferans hakkında detaylı bilgi ve kayıt için Web Teknolojileri Konferansı web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Genç Yaratıcı Girişimci Kültür Ödülü’ne başvurular başladı Marketing Day 3 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.