Wag The Dog Koleksiyonuna 5 Yeni Ödül Daha Ekledi

Ajans Haberleri, Haberler 29 May 2017
Wag The Dog Koleksiyonuna 5 Yeni Ödül Daha Ekledi

Dijitalin uluslararası alanda değerlendirildiği önemli platformlardan Horizon Interactive Awards ve Communicator Awards, her yıl en başarılı web sitelerinden yenilikçi pazarlama stratejilerine kadar bir çok dalda takdir toplayan projeleri ödüllendiriyor.

Geçtiğimiz sene Turkish Flour Yeast and Ingredients Promotion Group ve Turkish Defence Alliance web siteleriyle aynı platformlardan ödülle dönen Wag The Dog, başarı grafiğini bu sene de korudu. Wag The Dog’un tasarım ve yazılım konusundaki iddiasını ortaya koyan TRFQ ve SSI web siteleri, Horizon Interactive Awards’ta 3, Communicator Awards’ta ise 2 ödüle layık görüldü.

Koleksiyonuna eklediği 5 yeni ödül ile dijital macerasına hız kesmeden devam eden Wag The Dog son 1,5 yıl içinde aldığı ödül sayısını da 30’a yükseltti.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Global Dijital Ajans Ağı DAN, UX İle Büyüyor! Red & Grey Media’ya İki Ödül Birden! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.