Volvo Facebook Kampanyası: #SenceNerede

Volvo Facebook Kampanyası: #SenceNerede

Volvo Car Türkiye, düzenlediği Facebook kampanyası ile takipçilerini İstanbul’un çeşitli bölgelerine saklanmış Volvo’ları bulmaya davet ediyor.

Volvo Car Türkiye’nin Facebook sayfası üzerinden düzenlediği kampanyaya katılanlar hem yarışıyor, hem de İstanbul’u keşfediyor. Kampanyaya katılanlar İstanbul’da dolaşan VolvoV40’ı bulabilmek için mücadele ediyor.

Volvo “Sence Nerede” yarışmasına katılan kullanıcılar uygulamaya girdikten sonra ekrana gelecek kısa videoları izleyerek Volvo’nun nerede olduğunu tahmin etmeye çalışıyor. Ardından karşılarına çıkan haritada belirledikleri bölgeyi verilen süre içerisinde işaretliyor. Seçtikleri noktaya göre puan toplayan katılımcılar 7 soru sonrasında bir sonuç elde ediyor. Haftanın en çok puan toplayanları ise çeşitli ödüller kazanıyor.

Uygulamaya göre katılımcılar karşılarına çıkan videoyu en fazla 2 kere izleyebiliyor ve karşılarına çıkan haritayı uzaklaştırıp yakınlaştırarak net bir bölge belirleyebiliyor. 7 sorunun sonunda katılımcıların oyunu baştan oynamak için 5 arkadaşını uygulamaya davet etmesi gerekiyor.

Volvo Facebook Kampanyası

Volvo #SenceNerede uygulamasına katılanlardan her hafta sonunda en çok puan toplayanlar sırasıyla deri çanta, kronograf kol saati, spor çantası, Lamy Scala tükenmez kalem, deri cüzdan, laptop çantası ve şapka kazanacak. Tüm yarışma süresince en çok puana ulaşan katılımcı ise Zamane Çelebisi Saffet Emre Tonguç ile V40 eşliğinde İstanbul turu yapma hakkı elde edecek.

Sence Nerede kampanyasına Volvo Car Türkiye Facebook sayfası üzerinden katılabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Facebook’tan Teşekkür Uygulaması: Say Thanks Akbank Kurumsal Web Sitesi Yenilendi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.