Vole Dijital’den Ses Getiren “Times Square” Reklam Çalışması

Vole Dijital’den Ses Getiren “Times Square” Reklam Çalışması

Vole Dijital Reklam Ajansı, Türkiye’nin öncü tıp merkezlerinden Aslı Tarcan Klinik için hazırladığı tanıtım çalışmasını reklamcılık sektörünün göz bebeği Times Square’e taşıdı.

Kısa zamanda büyük işlere imza atan ajans, 360 derece reklam anlayışla başladığı tanıtım çalışmasının fotoğraf çekimi, post prodüksiyon ve medya satın alma süreçlerini yönetti.

Vole Dijital Reklam Ajansı; sosyal medya, kurumsal kimlik, prodüksiyon ve daha birçok alanda kreatif çalışmalar gerçekleştirirken sınır tanımıyor. Dijital ve konvansiyonel alanda ilgi çekici çalışmalar üretmeye devam ediyor ve birlikte yürüdüğü markaların globalde söz sahibi olmalarına katkı sağlıyor. Bu markalardan biri olan, saç ekimi, estetik ve medikal estetik gibi alanlarda başarısını kanıtlayan Aslı Tarcan Klinik ile hayata geçirdiği son çalışmasının verdiği sonuçtan gurur duyuyor.

Kliniği, Times Square’de dünyaya tanıtan reklamı titiz bir çalışma sürecinden sonra tamamlandı. Ünlü meydanda yer alan panolara yansıtılan reklam projesinin tüm adımlarını; fotoğraf çekimi, post prodüksiyon ve medya satın alma süreçlerini hayata geçirildi. Pazarlama ve medya sektörünün ilgi odağındaki, birçok markanın yer almak istediği Times Square’de, reklam çalışmasının değer görmesinden ajans ekibi mutluluk duyuyor. Çalışmalarını yeni başarılarla taçlandırmanın ekibin en büyük motivasyon kaynaklarından biri olduğu görünüyor.

Künye

Reklam Ajansı: Vole Dijital Reklam Ajansı
Sanat Yönetmeni: Ferhat Konaş
Videographer: Onur Tonba
Grafik Tasarım: İsmail Uyumaz
Metin Yazarı: Nazlı Olukman

Etiketler:

İlgili Haberler

Vole Dijital, 'Güzelliğe Giden Yol'u çizdi.
Vole Dijital, 'Güzelliğe Giden Yol'u çizdi.
Devamını Oku >