Voden’den Ice Bucket Challenge’a Yaratıcı Cevap: ChallengeMatik

Ajans Haberleri, Haberler 22 Ağu 2014
Voden’den Ice Bucket Challenge’a Yaratıcı Cevap: ChallengeMatik

Voden, Ice Bucket Challenge kampanyasına katılan meslektaşlarının meydan okumasına yaratıcı bir web sitesi ile cevap verdi: ChallengeMatik.com

Ice Bucket Challenge kampanyasının ünlü isimler arasında hızla yayılması tüm dünyayı etkisi altına aldı. Türkiye’de reklam sektörünün de önde gelen isimlerinin katıldığı kampanya son olarak ajanslara da sıçradı.

Dekatlon Buzz tarafından kampanyaya davet edilen Voden, meslektaşlarının meydan okumasını kabul etti ve kendine özgü bir yolla cevap verdi. ALS hastaları için bağışını yapan ajans, ayrıca yayınladığı ChallengeMatik web sitesi ile bir kova buzlu su dökmeden bağışta bulunmak isteyenler için alternatif bir yöntem sundu.

ChallengeMatik ile isteyenler Twitter üzerinden arkadaşlarına meydan okuyabilirken, isteyen de ALS Derneğine yönlendirilerek bağışta bulunabiliyor. Voden, davete icabet etmemek olmaz diyerek siteye esprili bir video eklemeyi de unutmamış.

voden challengematik

Dekatlon Buzz tarafından paylaşılan meydan okumayı aşağıdan izleyebilir, diğer ajansların kampanya ile ilgili paylaşımlarına ise şuradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Amazon, Twitch'i 970 Milyon Dolara Satın Aldı Instagram Reklamcılara Özel Analiz Araçlarını Tanıttı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.