VISA EUROPE’un “Paramı Yönetebiliyorum” Projesinin Web Sitesi Yenilendi!

Projeler, Web siteleri 21 Ara 2016
VISA EUROPE’un “Paramı Yönetebiliyorum” Projesinin Web Sitesi Yenilendi!

VISA EUROPE’un finansal bilinç projesi “Paramı Yönetebiliyorum” yeni web sitesine kavuştu.

Finansal okuryazarlık ve bütçe yönetimi konularında eğitim sağlayan VISA EUROPE’un sosyal sorumluluk projesi Paramı Yönetebiliyorum, web sitesini yeniledi. Projenin mobil uygulamalarını da geliştiren Pixelplus tarafından yenilenen web sitesi dört farklı gruba finans konusunda hayat becerisi kazandırmayı amaçlıyor.

Liseliler, üniversiteliler, yetişkinler ve girişimciler için para yönetimi konusunda eğitim sağlayan sosyal sorumluluk projesi artık günümüz standartlarının dijital deneyimini sunuyor. Sağladığı fayda korunurken, yeni tasarım trendleri doğrultusunda görsel açıdan geliştirilen web sitesi, modern arayüzüyle öne çıkıyor.

parami-yonetebiliyorum-web-sitesi

Daha çok gençlere yönelik olarak hayata geçen proje, web sitesiyle hedef kitlesini anlıyor, onlara bilgilendirici ve keyifli bir ortam sunuyor. Anlatım diliyle projeden yararlananları kucaklayan Paramı Yönetebiliyorum, verdiği ipuçlarıyla anlaşılır ve harekete geçirici yüzünü gösteriyor.

Bütçe, birikim, tasarruf, tüketim, gelir ve daha birçok konuda eğitici hedefleri olan Paramı Yönetebiliyorum’dan yararlanmak için paramiyonetebiliyorum.net adresini ziyaret etmeniz yeterli.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Çocuklara Özel İnteraktif Masal Uygulaması: The Snow Fox Taç, Karanlık Tarafı “Stories Wars” İle Aydınlatıyor! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.