Vestel’in Dijital Ajansı Project House Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 05 Haz 2014
Vestel’in Dijital Ajansı Project House Oldu!

Vestel dijital pazarlama ve sosyal medya çalışmaları için yeni nesil dijital ajans Project House ile anlaştı.

Tüm dijital pazarlama çalışmalarını tek bir çatı altında toplamayı hedefleyen Vestel, dev iletişim ağı Havas Group’a bağlı Project House ile anlaştı. Markanın “Türkiye Vestelleniyor” reklam sloganı çerçevesinde yürüteceği kampanyaların dijital ve sosyal medya ayağını 1 Temmuz’dan itibaren Project House yönetecek.

Yaklaşık iki ay önce reklam ajansını değiştirerek Concept ile çalışma kararı veren Vestel, stratejileri doğrultusunda dijital alanda da tek ajansla ilerleme yolunu tercih etti. 6 ajansın davet edildiği 2 aşamalı konkur süreci sonucu Vestel’in yeni dijital reklam ajansı Project House oldu.

Dijital pazarlama sektöründe 11 yıllık bir tecrübenin ardından 2010 yılında Havas Group’a katılan Project House; Intel, Ülker, Unilever, Teknosa gibi dev markalara hizmet veriyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Apple, Sosyal Harita Uygulaması Spotsetter’ı Satın Aldı Re İletişim Grubu Sağlıkla Büyüyor! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.