Vestel’den Dünya Kupasına Özel Uygulama: Tahminmatik

Vestel’den Dünya Kupasına Özel Uygulama: Tahminmatik

Beyaz eşya markası Vestel, Facebook üzerinden paylaştığı Tahminmatik uygulaması ile takipçilerini Dünya Kupası heyecanına dahil etti.

Dünya Kupası için kurgulanmış bir tahmin oyunu olan Tahminmatik uygulamasında kullanıcılar hangi takımın maçı kazanacağına ve gruptan çıkacağına yönelik tahminlerde bulundu ve topladıkları puanlara göre rozetler kazandı.

Her başarılı tahminde 5 puan, eleme maçlarında 10 puan ve çeyrek final tahminlerinde 20 puan kazanan katılımcılar, yarı final maçlarında 30 puan ve şampiyonu bilerek de 60 puan elde ediyorlar. Yarışmacılar bu puanlar ile Ahtapot Paul, Sambacı, Bankacı, Orta Direk Şaban, Karavancı ve Çömez gibi eğlenceli rozetlerin sahibi oluyor.

vestel facebook uygulama tahminmatik

Final maçının oynanacağı tarih olan 13 Temmuz’a kadar yayında kalacak uygulamaya Vestel Facebook sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Restoranlar İçin Yaratıcı Web Sitesi Örnekleri Mocha Creative, İtalyan Firması Bocchi'nin Web Sitesini Tasarladı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.