Vasco Boyun Yastığı, Uzun Yolculukları Konforlu Hale Getiriyor

Vasco Boyun Yastığı, Uzun Yolculukları Konforlu Hale Getiriyor

Masaj ve ısıtma özelliğine sahip Vasco boyun yastığı, diğer boyun yastıklarını bu özelliklerle geride bırakıyor.

Yolculuklar, her zaman zorludur. Tatiller, bayramlar ya da etkinliklere katılmak için bazı dönemler seyahat planları yapılsa da; günübirlik iş gezileri, evden işe gitmek gibi gündelik aktiviteler de aslında birer yolculuktur.

Yolculukların keyifli ve daha konforlu bir hale gelebileceğini düşünen Vasco, yeni bir seyahat yastığı tasarladı. Tüm yolculuklarda aranan konforu sağlamak ve yolcuların rahat etmesi düşünülerek tasarlanmış yastık, Kickstarter’daki yerini aldı.


 
 
Vasco yastık, sahip olduğu hafızalı köpük yapısıyla başınızın şeklini alarak istediğiniz gibi uyumanıza yardımcı oluyor. Böylece yapı itibarıyla eksik kalan diğer yastıklarının sebep olduğu boyun ağrılarının önüne geçiyor. Üstelik, Vasco yastığın tek ilgi çekici özelliği bu değil.

Vasco yastıkta, uyku kalitenizi artırmak için, masaj ve ısıtma modu da yer alıyor. Oturur pozisyondayken kan dolaşımını hızlandırmak için hazırlanan masaj modu, kullanıcıyı tüm yaşadığı stres ve yorgunluktan kurtarmayı garanti ediyor.

Isınma terapisi, sıklıkla seyahat ederken üşümek istemeyenlerin dikkatini çekiyor. Vasco boyun yastığıyla, üşüdüğünüz zaman yalnızca bir düğmeye basarak ısınabilir ve rahatça dinlenebilirsiniz.

 
 
Yolcuların konforlu bir yolculuk geçirmesi için tasarlanan yastığın 2018 yılında kampanya destekçileriyle buluşturulması planlanıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← BioLite, Güneş Enerjisiyle Ürettiği Enerjiyi, Elektriksiz Bölgelere Taşıyor Yapay Zekadan Güç Alan Vinci 2.0 Kulaklıklarla Telefonlar Evde Kalacak →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.