Uzaylılara Gönderilen Lazer Mesajları

Uzaylılara Gönderilen Lazer Mesajları

The X-Files dizisinin yeni bölümlerini tanıtmak amacıyla, Portekiz’deki bir binanın pencereleri, uzaylılara mesaj göndermek için panoya dönüştürüldü.

Kült bilim-kurgu serisi The X-Files, yeni bölümleriyle geri döndü ve FOX Creative, Portekizli insanların dünya dışı gizemli varlıklarla yeniden bağlantı kurmasını sağlamak istedi.

Jack The Maker’la iş birliği yapan FOX Creative, The X-Files izleyicilerine uzaylılarla bağlantı kurmaları için bir şans verdi ve 10-13 Ocak tarihlerinde, ajan Mulder gibi “gerçeğin orada bir yerde” olduğuna inanan dizi hayranlarını, bir binanın dışına lazerle yazdıklarıyla uzaylılara mesaj göndermeye davet etti.

Portekizli The X-Files hayranları, Lisbon’un merkezindeki binanın camlarına gerçek zamanlı olarak uzaylılara iletmek istedikleri mesajları yazdı. Ortaya çıkan ilginç mesajları ortak bir alana taşımak için kampanyaya ait bir internet sitesi de kuruldu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← BMW M5 Drift Rekoru Kırarak Guinness Rekorlar Kitabına Girdi Suudi Arabistanlı Kadınlar Nissan’la Otomobil Kullanmayı Öğreniyor →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.