UXistanbul Conference

UXistanbul Conference

Kullanıcı deneyimi tasarımı ve kullanılabilirlik alanında çözümlerin aktarılacağı UXistanbul Conference, 28 Nisan 2015’te İstanbul’da gerçekleşecek.

Kullanıcı deneyimi tasarımı alanında hizmet veren UXservices tarafından düzenlenen UXistanbul Conference, 28 Nisan’da Esentepe Dedeman Otel’de gerçekleşecek. Teması “Global UX and Usability Best Practices and Techniques” olan etkinlikte mobilde kullanıcı deneyimi, dijital stratejiler, kullanılabilirlik testleri, kullanıcı deneyimi tasarımı metodolojileri ve kullanıcı deneyimi ile alakalı araçlar konuşulacak.

UXistanbul Conference’a Goldman Sachs şirketinin UX Lideri Natasha Levitan, Google’dan UX direktörü Lucas Pettinati, Booking.com’dan UX araştırmacısı Matt Lea ve Microsoft’tan Prarthana Johnson gibi dünyaca tanınmış uzmanlar de konuşmacı olarak katılacak.

Konferansa iş analistleri, UX ve Usability uzmanları, grafik tasarımcılar, yazılım ve test uzmanları, pazarlama uzmanları gibi farklı iş kollarından 500’ün üzerinde profesyonelin katılması bekleniyor.

İngilizce ve Türkçe simultane çevirilerle her iki dilde konuşmaların  sunulacağı etkinlik hakkında detaylı bilgi ve katılım için UXistanbul web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ITU GATE | Start-Up Challenge Let’s Talk Mobile: Mobil Bankacılık →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.