UX Camp Winter

Diğer Eğitimler, Eğitim 02 Kas 2015
UX Camp Winter

Userspots tarafından düzenlenen kullanıcı deneyimi eğitim programı UX Camp Winter için başvurular 16 Kasım’da başlıyor.

Userspots, Temmuz ayında üçüncü kez gerçekleştirdiği UX Camp 2015 programının ardından yoğun ilgi sonucu hazırladığı UX Camp Winter programını da duyurdu. Konsept olarak geliştirilerek yenilenen bu yeni program; tasarıma meraklı, öğrenmekten bıkmayan herkese açık olacak ve 1 hafta sürecek. Programda teorik bilgilerin yanı sıra atölye çalışmaları da yapılacak.

“Kullanılabilirlik ve Kullanıcı Odaklı Tasarım” konularında eğitim verilecek olan UX Camp Winter için başvurular 16 Kasım’da başlayacak. 4 Ocak’ta başvuru yapanlara bir yarışma sorusu gönderilecek ve 11 Ocak yanıtlar için son gün olacak. Değerlendirmeler sonunda ise 25 Ocak’ta açıklanacak 20 isim UX Camp Winter’a katılabilecek.

Userspots geçtiğimiz Mayıs ayında düzenlediği UX Alive etkinliği ile de farklı ülkelerden onlarca profesyoneli bir araya getirmişti. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dijital Pazarlama Ve Girişimcilik Okulu Thaat’s The Academy: Digital Branding Lab →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.