Usta Dönerci Web Sitesi Yenilendi!

Projeler, Web siteleri 13 Oca 2017
Usta Dönerci Web Sitesi Yenilendi!

Klasik Türk lezzetlerinden olan dönerin ustası Usta Dönerci’nin web sitesi yenilendi.

Lezzette geleneksel yaklaşımından vazgeçmeyen, taze ve doğal malzemeler kullanarak müşterilerine dönerin en güzel halini sunan Usta Dönerci’nin web sitesi kullanıcı dostu yeni yüzü ile kısa zaman önce yayına başladı.

Ana sayfadaki lezzet haritası, kullanımı basit menüsü ve kullanıcı dostu tasarımı ile Usta Dönerci daha modern bir tasarımla sevenlerini karşılıyor. Sipariş vermek isteyenler için yine yenilenen yüzü ile “Tıkla Gelsin” web sitesine ulaşarak lezzete doymak çok kolay hale gelmiş.

usta-donerci-web-sitesi

Müşterilerine daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmak amacı ile yola çıkan markanın, web sitesi tasarımını ve yazılımını yapan Horizon; Usta Dönerci ile çalışmanın en güzel yanının, değişmeyen lezzet anlayışı, geleneksel bakış açısıyla hizmet veren markaya aynı zamanda modern bir kimlik kazandırmak olduğunu söylüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Tadelle’den Duygulara Tercüman Reklam Kampanyası Vodafone’dan Büyük Veri Projesi: Canım Telefonum →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.