Uni Baby’den Anneler Günü Sürprizi

Uni Baby’den Anneler Günü Sürprizi

Uni Baby, Anneler Günü için hayata geçirdiği proje ile yeni doğmuş bir bebek ile annesine çok özel bir sürpriz hazırladı.

Bebekleri için ilk günden itibaren en iyisini isteyen annelere, güvenle kullanabilecekleri doğal ürünler sunan Uni Baby, “ Bebekler de Anneler Günü’nü kutlayabilseydi, nasıl olurdu?” diye sordu ve yeni doğan Defne Elif bebek ile birlikte annesine hayatı boyunca unutamayacağı güzel bir sürpriz hazırladı.

Eczacıbaşı bünyesindeki Unibaby ile birlikte daha pek çok markasına sosyal medya yönetimi ve yaratıcı dijital iletişim konusunda hizmet veren Generation M tarafından hayata geçirilen projede, henüz dört günlük Defne Elif, annesinin ilk Anneler Günü’nü daha önce hiçbir bebeğin yapmadığı şekilde sürpriz bir parti ile kutluyor. Bu beklenmedik sürpriz karşısında çok şaşıran çiçeği burnunda anneyse tarif edilemez bir mutluluk yaşıyor.

Yayınlandığı ilk iki günde 400.000 kez izlenen video sosyal medyada beğeni almaya ve paylaşılmaya devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Fenerbahçe Ülker İçin Virale Dönüşen Uğurlama Yapı Kredi “Tweet’le Aç” Projesi İle Rekora Koştu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.