Ulusal Faktoring’e 360° Destek 360 Stradigi’den!

Ulusal Faktoring’e 360° Destek 360 Stradigi’den!

Ulusal Faktoring’e 360° Destek 360 Stradigi’den!

Türkiye’nin köklü ve öncü faktöring firmalarından olan, geçtiğimiz yıl halka arz olması ile adından sıkça söz ettiren Ulusal Faktoring, fintech sektöründeki tecrübesi ile markaların dikkatini çeken 360 Stradigi ile ilerliyor.

1999 yılında kurulan ve geleneksel faktoring süreçlerine getirdiği yenilik ve vizyon ile büyüyen, Türkiye çapında 19 ilde 28 şube ile KOBİ’lerin en güvendiği finansal çözüm ortaklarından olan Ulusal Faktoring, tüm pazarlama süreçlerinde 360 Stradigi ile ilerlemeye karar verdi.

Özellikle son zamanlarda yoğunlaştığı B2B alanında ve lead generation modelindeki başarısı ile yerel ve global markaların güvenini kazanmış olan 360 Stradigi, Ulusal Faktoring’in sektörel dinamiklerini de göz önünde bulundurarak, markanın değerini, vizyonunu ve misyonunu yansıtacak bir kurumsal kimlik çalışmasını gerçekleştirdi. Ulusal Faktoring logosunu, aslına bağlı kalarak, dinamizm katarak düzenlemiş, kurumsal sloganını değiştirmiş ve yeni websitesi ile tüm dijital süreçlere markayı hazır hale getirdi.

Bununla birlikte sosyal medya süreçlerini profesyonel bir çizgi ve bakış açısı ile yöneten 360 Stradigi, online reklam ve SEO çalışmalarında tüm sektörel zorlukları geride bırakarak kısa zamanda başarılı sonuçlar elde etmektedir.

360 Stradigi’nin geliştirip kurgulaştırdığı B2B pazarlama çözümlerini kullanmaya başlayan Ulusal Faktoring, daha fazla müşteriye ulaşmakta ve portföyünü büyütmeye hızla başladı.

Yerli ve global pazarlarda farklı sektörlerdeki birçok markaya hizmet veren 360 Stradigi, büyümesini 2024’te de sürdürmeyi ve müşteri portföyünü büyütmeyi hedefliyor.
Etiketler:

İlgili Haberler

YAPI & YAPI’nın YENİ AJANSI 360 STRADIGI OLDU!
YAPI & YAPI’nın YENİ AJANSI 360 STRADIGI OLDU!
Devamını Oku >
360 Stradigi’den, Sipay’e 360° Destek
360 Stradigi’den, Sipay’e 360° Destek
Devamını Oku >