Ülker Laviva Stop Motion Instagram Yarışması

Ülker Laviva Stop Motion Instagram Yarışması

“Hayatı dolu dolu yaşa” diyen çikolata Ülker Laviva, Türkiye’nin ilk stop motion Instagram yarışmasını düzenliyor.

Ülker Laviva, Instagram’da izlemesi tatlı, katılması kolay, bol çikolatalı bir yarışma başlattı. Türkiye’nin ilk stop motion Instagram yarışması olan uygulamada, video içeriğini hayatı dolu dolu yaşayan Laviva kızının keyifli bir günü oluşturuyor. Günün her anında hayatını dolu dolu yaşayan, hayatın tadını çıkarmasını bilen Laviva kızının yaşadığı sürprizli ve eğlenceli anlar, serideki her videoyu mutluluk ve heyecanla dolduruyor.

Laviva’nın marka ruhuna uygun olduğu için özellikle stop motion tekniği ile hazırlanan videolar için 5000’nin üzerinde fotoğraf çekildi. Bu 5000 fotoğraf, profesyonelce kurgulandıktan sonra 10 filmlik bir seri hazırlandı.

Yarışma sonunda Instagram’da Ülker Laviva hesabındaki stop motion filmlerde ürünün göründüğü kareleri kaydederek #hayatdolulaviva etiketi ile paylaşan takipçilere Laviva dolu kutu hediye edilecek. Laviva takipçileri,  uygulamanın ilk haftasında 1.709 fotoğraf ekledi.

Youth Republic imzalı Türkiye’nin ilk stop motion Instagram video yarışmasına göz atmak ve videoları izlemek için Ülker Laviva Instagram sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Nescafe’den Samimi Reklam Kampanyası: #KahveniAlGel Garanti Pinterest Kampanyası: #PinKredi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.