Ülker Golf, Dijital Dönüşümünü Unigate İle Tamamlayacak

Ajans Haberleri, Haberler 07 Eyl 2015
Ülker Golf, Dijital Dönüşümünü Unigate İle Tamamlayacak

Medyasoft tarafından yapılacak yeni web sitesiyle Ülker Golf, Unigate altyapısı ile daha genç bir görünüme ve daha dinamik bir altyapıya kavuşmayı hedefliyor. 

Ülker Golf, 2003 yılında Bursa fabrikasıyla dondurma pazarına girdi ve Türkiye’nin en büyük yerli dondurma üreticilerinden biri oldu. Üretime ilk başladığı yıllarda 10 milyon litre olan üretim kapasitesi, aradan geçen on bir yıl içerisinde 160 milyon litreye ulaştı.

2013 yılı itibariyle Türkiye’deki dondurma tutkunları her gün yaklaşık 3 milyon adet Ülker Golf tüketiyor. Ülker Golf, zengin dondurma seçenekleriyle her geçen gün daha çok tercih ediliyor.

Ülker Golf, web sitesinin tasarımının yenilenmesi ve alt yapısının değiştirilmesi için sektörün lideri Medyasoft ile iş birliği yaptı. Medyasoft tarafından geliştirilen Unigate altyapısıyla tamamlanacak olan sitenin yeni yüzüyle markanın daha dinamik bir altyapıya kavuşması hedefleniyor.

Ülker Golf de Türk Hava Yolları, ING Bank, Novartis, Cookshop gibi büyük firmaların da bulunduğu, 100’den fazla web sitesi ve mobil uygulamada kullanılan Unigate’in avantajlarıyla tanışmaya hazırlanıyor.

Proje Yöneticisi Meltem Yıldırım: “Medyasoft tarafından yapılacak yeni web sitesiyle Ülker Golf’ü daha genç bir görünüme ve daha dinamik bir altyapıya kavuşturmayı hedefliyoruz.  Ülker Golf yeni web sitesi üzerinden ürünleri ile yapılacak tatlı tariflerini video ve fotoğraf galerileri ile beraber son kullanıcıya sunacak olmanın heyecanını yaşıyor. Çok kanallı, yeni nesil geliştirme platformu Unigate ile Ülker Golf de dijital dönüşümünü tamamlayacak.” dedi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ATIG Menkul Değerler İle MotionB’den Başarılı Adwords Kampanyası Medyasoft’a IMA’da 3 farklı dalda Üstün Başarı Ödülü →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.