Uğur Okulları Web Sitesi Diverseffect’in Tecrübesi İle Yeniliyor.

Ajans Haberleri, Haberler 03 Tem 2020
Uğur Okulları Web Sitesi Diverseffect’in Tecrübesi İle Yeniliyor.

Ülkemizde ve dünya çapında eğitime sağladığı katkılar sebebiyle “Küresel Eğitime Katkı Ödülü”ne de layık görülen, Türkiye’nin eğitimde öncü kurumlarından olan Uğur Okulları’nın web sitesi, dijitalin yaratıcı ajansı Diverseffect tecrübesi ile yenilenecek.

Türkiye’nin en köklü eğitim kurumlarından olan, üniversiteye hazırlıkta akla gelen ilk isim olma misyonuyla yola çıkarak, Türkiye’nin dört bir yanına ‘‘sınava hazırlıkta’’ yenilikçi eğitim anlayışı getiren Uğur Okulları; mutlu bir nesil yetiştirme felsefesi üzerine kurulu akademik eğitim programını, 44 ilde 51’i kampüs olmak üzere 137 okulunda sürdürüyor.

Kullanıcı deneyimi tasarımına göre yenilikçi ve modern yazılım teknolojilerini kullanarak hayata geçirdiği projeler ile adından söz ettiren Diverseffect; yeni projesi ile birlikte Uğur Okulları için hızlı, son teknolojik yazılım uygulamalarına sahip, kuruma ait 137 okulun tek bir merkezden yönetilebileceği çözüm odaklı bir web sitesi yapmaya hazırlanıyor. 

Müşterileri için doğru strateji ve doğru hedeflemeyi kreatif bakış açısıyla birleştiren Diverseffect, 1996 yılından beri yazılım teknolojileri konusunda hizmet sunan Prosesgrup tarafından 2011 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan bu yana Garanti Leasing, Sabancıdx, Finansal Kurumlar Birliği (FKB) Yenidoğu Okulları, Kelebek Mobilya, Digiturk Avrupa, İstanbul Sanayi Odası, Cadem, Tragger, Sabancı Holding,  Buzdağı Su, IAB Türkiye, Başhan Gıda Reis Gıda gibi yerli ve global birçok markaya başarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Diverseffect, yeni markası Uğur Okulları’na sosyal medya hesaplarından yaptığı bir paylaşım ile ‘Hoş geldin’ dedi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 18. Altın Örümcek'te Mediaclick'e 8 Ödül 18. Altın Örümcek Ödülleri’nde Büyük Ödül iGOAİMALATHANE’nin Oldu →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.