İlginç Anlarınızı Yabancılarla Paylaşın: Tworlds

İlginç Anlarınızı Yabancılarla Paylaşın: Tworlds

Kullanıcıların ilginç anlarını yabancılarla paylaşmasına olanak veren gerçek zamanlı fotoğraf paylaşım uygulaması Tworlds, yeni ve farklı bir deneyim sunuyor.

Yeni bir fotoğraf paylaşım uygulaması olan Tworlds ile kullanıcılar; deneyimlerini, günlük rutinlerini ya da istedikleri herhangi bir fotoğrafı dünyanın herhangi bir yerindeki rastgele bir kullanıcı ile paylaşabiliyor. Tworlds uygulaması, aynı anda aynı şeyleri yapmakta olan kişilerin anlık olarak paylaştıkları fotoğraflarla bağlantı kurabilmesine olanak veriyor.

Tworlds’ün ismi “two worlds”den geliyor. Uygulama ile bir konu hakkında fotoğraf çekip, anlık olarak dünyanın farklı bir noktasında aynı şeyi yapmakta olan biriyle eşleştirilebiliyorsunuz. Uygulamayı kullanmaya başlamak için lokasyon ile giriş yaparak, 26 konudan birini seçmeniz gerekiyor. #food, #selfie, #fashion gibi genel konular yanında #*@%+! ve #WOW gibi yoruma açık seçenekler etrafında fotoğraflar paylaşılabiliyor. Tworlds ayrıca haftanın konusu önerisinde de bulunuyor. Uygulamada kullanıcılar eşleştikleri kişiler ile yaşadıkları anı karşılaştırabiliyor.

gerçek zamanlı paylaşım uygulamaları

Anlık gönderilerin çekicilik kattığı Tworlds uygulamasında fotoğraflar bir kez çekildikten sonra filtrelenemiyor. Ayrıca fotoğraf galerinizden ya da Instagram hesabınızdan fotoğraf eklemeniz de mümkün olmuyor. Bu durum, kullanıcıları ellerindeki imkanları kullanarak yaratıcı olmaya teşvik ediyor. Tworlds ile fotoğafta düzenleme yapmak için başka uygulamalar ya da özellikler kullanmadan hızlı ve eğlenceli bir şekilde paylaşım yapılıyor.

Sadece iOS işletim sisteminin olduğu cihazlarda kullanılabilen uygulamayı App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yaratıcı İllüstrasyon Poster Örnekleri Yaratıcı Fotoğrafçı Sitesi Örnekleri →

Yazar Hakkında

Dilek Kızılırmak
Dilek Kızılırmak
Kadir Has Üniversitesi, Reklamcılık Bölümü ile Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun oldu. Dilek, dijital pazarlama konusunda kendini geliştiriyor ve Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.