Twitter’dan “Beğenmedim” Butonu

Twitter’dan “Beğenmedim” Butonu

Twitter yeni güncellemesi ile birlikte kullanıcıların tweetleri sadece beğenmeleri değil, beğenmemeleri ile ilgili de feedback almaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz Şubat ayında algoritmasında değişikliğe giderek kullanıcılara öncelikle ilgilendikleri tweetleri göstermeyi amaçlayan Twitter, yeni güncellemesi ile birlikte kullanıcıların beğenmedikleri tweetleri işaretlemesine imkan sunuyor. Platform böylece kullanıcılara daha özelleştirilmiş tweetler göstermeyi hedefliyor.

Kullanıcılar güncelleme ile birlikte beğenmedikleri tweetin sağ üst köşesine dokunduğunda çıkan seçenekler arasından “I don’t like this tweet” seçeneği ile geri bildirimde bulunabilecek.

Twitter’dan “Beğenmedim” Butonu

Şuan iOS platformlarda kullanılabilir durumda olan yeni “Beğenmedim” butonunun önümüzdeki günlerde Android’e ve masaüstü kullanıma da açılması bekleniyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Erdem Hastahanesi, İletişim Süreçlerini FOLX İle Yürütecek Sateen, SEO Çalışmaları İçin Webtures İle Anlaştı! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.