Türkiye’nin İlk Arama Kurtarma Derneği Akut, Sosyal Medya Ajansı Olarak Digivega’yı Seçti

Ajans Haberleri, Haberler 20 May 2021
Türkiye’nin İlk Arama Kurtarma Derneği Akut, Sosyal Medya Ajansı Olarak Digivega’yı Seçti

Performans odaklı Yeni Nesil Kreatif Dijital Ajans Digivega, afetlerde, dağlarda ve diğer zorlu doğa koşullarında doğru ve etkin arama-kurtarma faaliyetleri gerçekleştirme hedefiyle kurulan ve bu sene 25. yılını kutlayan AKUT’un sosyal medya ajansı oldu.

Sektörde 10 yılı aşkın süredir tecrübesi olan, ulusal ve uluslararası birçok markaya hizmet veren Digivega, kurulduğu günden bugüne dek gerçekleştirdiği 3725 operasyonda 3037 kişiyi, 1539 hayvanı kurtaran, temel afet bilinci seminerleriyle de toplumu bilinçlendirmeyi görev edinen Türkiye’nin ilk arama kurtarma derneği AKUT’u portföyüne ekledi. Digivega, AKUT’un tüm sosyal medya iletişimini yürütecek.

Yüksek performans ve doğru iletişim için 360 derece kreatif dijital çözümler üreten Digivega, deneyimli ekibi ile birlikte Dijital, ATL/BTL, Kreatif, E-ticaret,Marka Yönetimi, Marka Stratejisi Geliştirme, Marka İletişimi, PR, Etkinlik ve Prodüksiyon alanlarında perakende, finans, otomotiv, medikal, filo kiralama, kozmetik, sanat ve turizm sektörlerinde yerli ve yabancı müşterilerine tam hizmet ajansı olarak hizmet vermektedir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 2021 Yılının Marka Geliştirme Uzmanı: ddip digital / design / istanbul / paris! Horizon Interactive Awards'ta iGOAİMALATHANE'ye 5 Ödül Birden! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.