Türkiye’nin Balık Uzmanı Dardanel’in Web Sitesi POMPAA Tarafından Yenilendi

Projeler, Web siteleri 24 Ara 2019
Türkiye’nin Balık Uzmanı Dardanel’in Web Sitesi POMPAA Tarafından Yenilendi

İlk konserve ton balığını soframızla tanıştırdığı 1984’ten bugüne, okyanusların en lezzetli, en sağlıklı ve en taze ton balıklarını seçen Dardanel’in web sitesi yenilendi.

1984 yılında Niyazi Önen tarafından kurulan DARDANEL Türk sofrasını ton balığı ile tanıştırdı ve kısa sürede ton balığı üretimi ile gıda sektöründe adını duyurdu. Halen de pazarın dominant oyuncusu konumunda olan şirket, yüzde 55’lik pazar payına sahip. Tüm markalar ve kanallar dahil olmak üzere tüketilen ton balığının yüzde 77’si de Dardanel tesislerinden çıkıyor.

Dardanel, 35 yıldır ton balığı üretiminde sektörünün en büyük şirketi konumunda yer alıyor. Çanakkale’de hayata geçirilen Dardanel, bugün 1.200 çalışanıyla üretim yapıyor. Atlantik ve Hint okyanuslarından alınan ton balıkları Çanakkale fabrikasında yüzde 75’i kadın olan çalışan ordusu tarafından işleniyor.

POMPAA- Dardanel

POMPAA’nın uzman ekibi tarafından yenilenen web sitesi, tüm cihazlardan sorunsuzca ziyaret edilebiliyor. Türk insanına dengeli beslenme için daima sağlıklı ürünler sunan, uluslararası standartlarda gıda üreten Dardanel, web sitesinde ayrıca “Balığını Sorgula” seçeneği de sunuyor. Kutunun altındaki kodu girerek yediğiniz balığın dünyanın neresinde, hangi gemide ve nasıl yakalandığını görmeniz mümkün.

Balığınızın serüvenini www.dardanel.com.tr adresinden ziyaret edebilirsiniz.


POMPAA-Dardanel-Balığını Sorgula

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kurtlar Petlas İçin Koşturdu! Bebeto Tayfa Eğlenceyi Başlatacak! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.