Türkiye’de IGTV’yi Kullanan İlk Marka Kelebek Mobilya!

Türkiye’de IGTV’yi Kullanan İlk Marka Kelebek Mobilya!

Sosyal medya mecralarındaki yaratıcı çalışmaları ile ön plana çıkan Kelebek Mobilya, yine bir ilke imza attı. Instagram’ın en son çıkan platformu IGTV’de içerik paylaşan ilk Türk markası Kelebek Mobilya oldu.

Her geçen gün kendini geliştiren Instagram’ın en son yeniliği IGTV, ilk aşamada şimdilik maksimum 10 dakikalık video gönderimine izin veriyor, gelecekte ise 1 saaate kadar video gönderimine olanak tanıyacak. Dünya çapında geniş katılımlı bir etkinlik ile bu özelliğini duyuran Instagram’da ilk içerik paylaşan marka Kelebek Mobilya oldu.

Kelebek Mobilya’nın dijital iletişim ve sosyal medya süreçlerini, son dönemde yaptığı başarılı işler ve birlikte çalıştığı global markalar ile ön plana çıkan Diverseffect Reklam Ajansı yönetiyor. Diverseffect hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için tıklayabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← YouTube, Video Yaratıcılarının Gelir Kaynaklarını Yeni Araçlarıyla Artıracak Instagram’dan 1 Saatlik Video Uygulaması: IGTV →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.