Türkiye’de .Agency Uzantısını Kullanan İlk Ajans directComm Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 03 Tem 2014
Türkiye’de .Agency Uzantısını Kullanan İlk Ajans directComm Oldu

Bir süre once farklı alan adları ile birlikte satışa çıkan .agency uzantısını Türkiye’de ilk kullanan dijital ajans directComm oldu.

2014’e atılımla giren directComm, CRM know-how’ını dijital platformlarda uygulamanın ötesine geçerek markalara özel fark yaratan ve kullanıcı deneyimini ön planda tutan projeler sunuyor. Bu süreçte bir yeniliğe daha imza atan şirket, Türkiye’de ilk kez .agency uzantılı domain adresini kullanan ajans oldu: directComm.agency

directComm ayrıca yeni web sitesiyle de değişimi ve kimliğini oluşturan öğeleri; 360 derece çözüm yaklaşımını, farklı-alışılagelmişin dışında düşünme şeklini yansıtıyor.

directcomm agency domain

Animasyonların yer aldığı internet sitesinin tasarımında yeni UX deneyimleri kullanılırken, sitenin konsepti için directComm’un ana hizmet alanları CRM, Etkinlik ve Dijital departmanları düşünülerek üç farklı renk tonuyla üçgen tasarımlar tercih edilmiş.

directComm’u sektöründe farklı kılan, deneyimini ve özgün bakış açısını yansıtan ürünleşmiş hizmetleri de yeni internet sitesinde ön plana çıkan noktalardan birisi. Şu an tasarım aşamasında olan mobil platformun da ilerleyen günlerde yayında olması bekleniyor.

directcomm web sitesi

Türk Telekom, Philips, Kia, TTNET, Renault gibi markalarla çalışan directComm, kendini iş ortağı olarak konumlandırdığı markalara 360 derecelik entegre pazarlama iletişimi çözümleri sunuyor.

Bilgi birikimi, uzman kadrosu ve enerjisiyle, doğrudan pazarlama sektörüne öncülük etmiş olan directComm, 2000 yılından bu yana farklı sektörlerden lider markalara hizmet veriyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mavi’nin Dijital Ajansı Mind The Ad Oldu Google Play Giyilebilir Teknolojiler Bölümü: Android Wear →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.