Türkiye İş Bankası Web Sitesi Yenilendi

Projeler, Web siteleri 25 Nis 2014
Türkiye İş Bankası Web Sitesi Yenilendi

Türkiye İş Bankası yeni web sitesi daha fazla görsel unsuru, etkin arama motoru fonksiyonu ve her cihaza uyumlu responsive tasarımı ile kullanıcılara açıldı.

Anında bankacılık anlayışı ile müşterilerine hizmet veren Türkiye İş Bankası, web sitesini yenileyerek daha sade ve kullanışlı bir tasarıma geçiş yaptı. Yeni tasarımda görsel unsurları ön plana çıkarmayı tercih eden banka, kullanıcıların aradıklarını daha kolay bulabilmesi için de sayfa içinde etkin bir arama motoru fonksiyonu oluşturmuş.

türkiye iş bankası yeni web sitesi

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen internet siteleri arasında yer alan Türkiye İş Bankası web sitesi, kullanıcı ihtiyaçlarına odaklı tasarımı ve aktif sosyal medya entegrasyonu ile dikkat çekerken; kullanıcılar tarafından en çok kullanılan Finansal Veriler, Ekonomi Bülteni, Kredi Başvurusu gibi alanlar yeni tasarımda kolay bulunabilir şekilde konumlandırılmış. Yeni tasarımın bir diğer önemli özelliğinin ise CRM, lokasyon bazlı teklif ve lokasyona uyumlu farklı imaj gösterim fonksiyonları olduğu görülüyor.

türkiye iş bankası responsive web sitesi

Kullanıcı odaklılığı ve ürünü ön plana çıkaran bilgi mimarisi ile dikkat çeken Türkiye İş Bankası yeni web sitesini şuradan ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kütahya Porselen Facebook Kampanyası: Anneme Ne Hediye Alsam? Domino’s Pizza’dan Selfie Projesi: #DominoSelfie →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.