Turkcell Superonline Facebook Kampanyası: #enhızlısından

Turkcell Superonline Facebook Kampanyası: #enhızlısından

Turkcell Superonline ve National Geographic Channel işbirliği ile düzenlenen Facebook #enhızlısından kampanyası fiber internet hızını gerçek hayata taşıyor.

Turkcell Superonline ışık hızında fiber internet ile müşterilerine sunduğu hız keyfini gerçek hayata da taşıyor. Turkcell Superonline ve National Geographic Channel işbirliğiyle hayata geçirilen yarışma ile Turkcell Superonline ve Nat Geo’nun Facebook sayfasında yer alan uygulamada yer alan soruya #enhızlısından hashtag’iyle en yaratıcı yanıtı veren kişi, bir arkadaşıyla birlikte Ferrari World Abu Dabi’de dünyanın en hızlı roller coaster’ına binme fırsatı yakalıyor.

Nisan 2014’e kadar farklı sorularla devam edecek olan yarışmanın ilk sorusu “Dünyanın en hızlı arabası saatte 439 km hız yapabiliyor! Sen #enhızlısından kimin yanına, neden giderdin?”

 
Ferrari World Abu Dhabi hakkında

Saatte 200 kilometre hıza erişerek dünyanın en hızlı roller coaster’ı ünvanına sahip olan lunapark treninin yer aldığı Ferrari World Abu Dhabi, lüks restoranları, interaktif alanları, müze ve yarış okulu gibi pek çok merkezi de bünyesinde barındırıyor. 86 bin metrekarelik kapalı alan üzerine kurulu bu tematik park, ziyaretçilerine her duyularıyla hızı hissedecekleri ve heyecanın doruğa ulaşacağı saatler vadediyor.
Katılan herkesin Turkcell Superonline’dan bir ay boyunca ücretsiz fiber internet kazanacağı yarışmada jüri tarafından seçilecek en iyi 5 yanıtın sahibi NGC USB, 5 kişi ise Pro Camera’nın sahibi olacak.

turkcell superonline facebook uygulaması enhızlısından

Takipçilerin yaratıcı cevaplar verirken aynı zamanda da eğlendiği Turkcell Superonline Facebook Kampanyası #enhızlısından hakkında detaylı bilgi ve katılım için Turkcell Superonline Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← TEB Dijital Kampanyası: Cana Geleceğine Mala Gelsin Youtube Rewind 2013: Yılın En Çok İzlenen Videoları →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.