Turkcell Superonline’dan Caps Yarışması: Süper Pazartesi

Turkcell Superonline’dan Caps Yarışması: Süper Pazartesi

Haftanın ilk gününe eğlence katmayı hedefleyen Turkcell Superonline, sosyal medya kampanyası “Süper Pazartesi” ile takipçilerini eğlenceli caps’ler yapmaya davet ediyor.

Bir mikrositeüzerinden gerçekleştirilen Süper Pazartesi yarışması, her hafta Pazartesi günleri 11:00-23:59 saatleri arasında gerçekleşiyor. Yarışmaya katılmak isteyen kullanıcılar mikrositede yer alan “Daha Güzelini Yaparım” butonuna tıklayarak, önceden belirlenmiş olan haftanın görseline en uygun caps metnini giriyor ve Twitter’dan paylaşıyor.

Wanda Digital imzalı kampanyada her hafta değişen görsele en yaratıcı ve uyumlu caps’i yazan bir kullanıcı Xbox One, Beats Pill XL hoparlör gibi ödüller arasından haftanın ödülünü kazanma şansı yakalıyor.

Turkcell Superonline’dan Caps Yarışması

Turkcell Superonline’ın haftaya keyifle başlamanızı sağlayacak eğlenceli caps kampanyasına Süper Pazartesi mikrositesi üzerinden katılabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← En İyi Sevgililer Günü Kampanyaları 2015 Garanti Bankası Facebook Kampanyası: Neşeli Pazartesi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.