Turkcell Müzik’in Dijital Ajansı VivaKi Creative Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 08 Ara 2015
Turkcell Müzik’in Dijital Ajansı VivaKi Creative Oldu

Turkcell, yasal müzik platformu Turkcell Müzik’in dijitaldeki yaratıcı işleri ve sosyal medya yönetimi için VivaKi Creative ile anlaştı.

Tukcell, müzik platformunun yaratıcı ajansını seçmek için açtığı konkur sürecini Kasım ayının son haftasında tamamladı ve sürecin sonunda Turkcell Müzik’in dijital ajansı VivaKi Creative oldu.

2014 yılından bu yana Erhan Özkantarcı liderliğinde, yaratıcı yönetmen Utkan Emre Başar, dijital prodüktör Elçin Temel ve sosyal medya süpervisörü Özge Şahinler’den oluşan ekibi ile SMG Türkiye’nin dijital içerik ajansı olarak hizmet veren VivaKi Creative, bu süre içinde Oreo, Jelibon, Olips, First, Kent, Banvit, tüm P&G markaları, Nutella, Mercedes-Benz, Jacobs ve Tamek’i portföyüne dahil etti.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sosyal Medya Kampüsü’nün SEO Çalışmaları Webtures’e Emanet Koç Holding, Bilgi Teknolojileri Alanında İnteraktif Ajansını Seçti! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.