Turkcell İle Şirketinizi “Gerçek Zamana” Taşıyın

Ajans Haberleri, Haberler 18 Şub 2016
Turkcell İle Şirketinizi “Gerçek Zamana” Taşıyın

BasitAnlat’ın Turkcell için hazırladığı gerçek zamanlı şirket konseptlerini anlatan 5 yeni filmi yayında!

Gerek günlük hayatta gerekse iş yerinde gün içerisinde maruz kaldığımız bilgi akışının oldukça arttığı bu dönemde, zaman kavramı her zamankinden daha önemli hale geldi. Şirketlerdeki zaman tasarrufu konusunda yeni çözümler geliştiren Turkcell de şirketleri gerçek zamana taşıyacak bu çözümlerimi yeni reklam filmleri ile tanıtıyor.

Şirket çalışmalarını, ihtiyaçlarını, verilerini ve çalışanların işlerini gerçek zamanlı olarak takip edebilme ve yönetebilme konusunda çözümler sunan Turkcell, rekabette fark yaratacak konseptleri reklam filmlerinde en basit haliyle anlatıyor.

 

 

 

 

 
Turkcell’in şirketleri gerçek zamana taşıyacak çözümlerinin reklam filmleri, yeni nesil reklam ajansı BasitAnlat imzası taşıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← LG Türkiye, Maceraperest Akıllı Telefonu V10 İle Gençleri Hedefliyor [Röportaj] Biryudumkitap.com Büyümesini Sürdürüyor →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.