Turkcell Household Konkurunu SesliHarfler Kazandı!

Ajans Haberleri, Haberler 02 Nis 2015
Turkcell Household Konkurunu SesliHarfler Kazandı!

Sektörde yaptığı başarılı işlerle adından söz ettiren reklam ajansı SesliHarfler, geniş portfolyosunda bulunan FMCG ve teknoloji markalarından aldığı deneyim ile Turkcell Household konkurunu kazandı.

SesliHarfler Genel Müdürü İdil Dereci, SesliHarfler’in farkının teknoloji ile iç içe yaşayan iştahlı ve üretmeden duramayan yaratıcı ekipleri ile hizmet verdiği markalarına gözü gibi bakan yönetim anlayışları olduğunu belirtti.

Sektörden birçok ajansın katılımıyla gerçekleşen konkur sürecinde SesliHarfler’in deneyimli kadrosu kreatif ve stratejik başarısı ile göz doldurdu. Bundan böyle Turkcell’in gerçekleştireceği, Household kategorisinde yapacağı tüm dijital ve sosyal medya çalışmalarının altında SesliHarfler’in imzası yer alacak.

Bağımsız, yaratıcı ve sistemli bir çalışma prensibini benimseyen ve 2006 senesinden bu yana sektörde lider olan markaların ilk adresi haline gelen SesliHarfler, genç ve dinamik yapısı ile 2015 senesinde Turkcell için yapacağı çalışmalarla da adından daha da çok bahsettireceğe benziyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Medyasoft’tan Astrazeneca’nın Saha Operasyonlarına Teknolojik Dokunuş Clockwork, Horizon Interactive Awards'tan 3 Ödül Kazandı! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.