Türk Sineması Dada Publicity’yi Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 03 Eyl 2015
Türk Sineması Dada Publicity’yi Seçti!

Dada Publicity, Türk Sineması’nın en iyi filmleri için hayata geçirdiği sosyal medya pazarlama çalışmaları ile dikkat çekiyor.

Yapışık Kardeşler, En Güzeli, Kar Beyaz gibi sinema filmlerine yaptığı alternatif film pazarlama stratejileriyle dikkatleri üzerine çeken Dada Publicity, son zamanlarda Türk Sineması’nın en çok tercih edilen sosyal medya çözüm ortağı oldu.

Yaptığı işler arasında gişe sayısı bir milyonu geçen Yapışık Kardeşler filminin yanı sıra aralarında sanat filmlerinin de bulunduğu, gişe ve kopya sayısında hedef odaklı başarılar yakalayan Dada Publicity, sıra dışı alternatif film pazarlama stratejileriyle kısa zamanda sinema sektöründe zirvedeki isim oldu.

Yeni nesil dijital reklam ajansı Dada Publicity; Yapışık Kardeşler, Mihrez: Cin Padişahı, En Güzeli,  Guruldayan Kalpler, Kar Beyaz, Tut Sözünü gibi birçok sinema filmindeki başarılarıyla Türk Sineması’nda adından daha çok söz ettireceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Ajans, sinema sektöründeki başarısını yeni sezonda Kanal D ve Show Tv’de yayına başlayacak olan iki projeyle televizyon dünyasına da taşıyacak. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Migros’un Tüm SEO Çalışmaları Webtures’e Emanet! Güncel Facebook İstatistikleri 2015 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.