Türk Hava Yolları Yatırımcılar ve Girişimcileri Havada Buluşturuyor!

Türk Hava Yolları Yatırımcılar ve Girişimcileri Havada Buluşturuyor!

Türk Hava Yolları, yatırımcıları uçuş sırasında özenle seçilmiş girişimcilik fikirleri ile buluşturacak olan yeni uygulaması Invest on Board’ı duyurdu.

Invest on Board ile Türk Hava Yolları Business Class’ta seyahat eden yolcular, uçuş sırasında gelecek vaat eden start-up’ları yakından tanıma ve projeleri birinci ağızdan dinleme imkanı buluyor. Koltuklarda bulunan ekranlar üzerinden girişim fikirlerini izleyebilen yolcular,  girişim fikirlerinin sahipleri ile iletişime geçme fırsatı elde ediyor.

Etohum işbirliği ile hayata geçen uygulama yatırımcılarla potansiyeli yüksek girişimleri bir araya getirmeyi amaçlıyor. Girişimci adaylarının uygulamaya katılıp yatırımcılara fikirlerini tanıtabilmeleri için Invest on Board web sitesi ya da Etohum aracılığı ile başvuruda bulunabiliyor.

 
Invest on Board’da dahilinde yatırımcılara sunulacak olan girişim fikirlerinden bazıları:

Yatırımcıları yaratıcı iş fikirleri ile buluşturan ve girişimcilere de fikirlerini tanıtma fırsatı sunan Invest on Board’ı uygulamanın web sitesi üzerinden de takip edebilir ve tanıtımları izleyebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Philips Healthcare Google Glass Uygulaması İle Doktorlar Hasta Verilerine Anında Ulaşacak! Anadolu Grubu Sosyal Medya Çalışmaları İçin Promoqube İle Anlaştı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.