Türk Hava Yolları Silikon Vadisi’ne Direkt Uçuşlara Başlıyor!

Türk Hava Yolları Silikon Vadisi’ne Direkt Uçuşlara Başlıyor!

Türk Hava Yolları Silikon Vadisi’nin bulunduğu San Francisco’ya diret uçuşlara başlayacağını duyurdu.

Webrazzi’nin kurucusu Arda Kutsal’ın haberine göre Türk Hava Yolları, dünyanın en büyük teknoloji şirketlerini bünyesinde barındıran Silikon Vadisi’nin bulunduğu San Francisco’ya direkt uçuşlara başlıyor. Türkiye’den gidilirken aktarma yapılması gereken bölgeye 13 Nisan 2015 itibariyle direkt olarak ulaşılabilecek.

Silikon Vadisi’nde Intel, Cisco, Google, Apple, HP, Microsoft, Oracle, Maxtor, Facebook, Twitter ve Mozilla gibi dünya teknolojisine yön veren şirketler bulunuyor. Bu nedenle de bölgeye direkt ulaşımın olması Türkiye’deki teknoloji ve internet sektörü için büyük önem taşıyor.

Türk Hava Yolları’nın web sitesinde rezervasyon bölümünde görülebilen uçuşlar 13 Nisan 2015’ta başlıyor. İstanbul’dan 13:05’te gerçekleşecek uçuşların San Francisco’dan dönüş için saati ise 18:10 olarak belirlenmiş. İstanbul – San Francisco uçak biletleri ise en ucuz bilet kategorisinde ortalama 3000 TL olarak görülüyor.

thy san francisco istanbul

Türkiye’deki internet ve teknoloji sektörü için büyük bir adım olan San Francisco uçuşları hakkında Türk Hava Yolları tarafından ise henüz resmi bir açıklama yapılmadı. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sosyalmedya.co Webrazzi Tarafından Satın Alındı! Foursquare Uygulaması ve Logosu Yenilendi! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.