Türk Hava Yolları Facebook Kampanyası: O Pilot Benim

Türk Hava Yolları Facebook Kampanyası: O Pilot Benim

Voden’in Türk Hava Yolları için hazırladığı, pilotların kamera karşısında, kullanıcıların mikrofon başında yeteneklerini sergilediği “O Pilot Benim” kampanyası yayında.

Voden’in Türk Hava Yolları için geliştirdiği ve Facebook sayfasında yayınladığı “O Pilot Benim” uygulaması ile hayatında bir kez bile olsun pilot olup göklerde uçmayı hayal edenler kazanıyor. Bunun için katılımcıların uygulamaya girdikten sonra mikrofonlarının da yardımıyla uygulama içindeki uçuş anonsunu okuması yeterli. En iyiler arasına girmeleri halinde Türk Hava Yolları Simülatörü ile çok özel bir uçuş deneyimi onların oluyor.

Geleceğin pilotlarına seslenen “O Pilot Benim” kampanyası 16 Mayıs’ta son bulacak ve her hafta 1 kazananın belirleneceği yarışmada toplamda 5 kişi pilotluk hayalini simülatörde gerçekleştirme şansına sahip olacak.

Türk Hava Yolları Facebook kampanyası

Lansman filminde pilotlar rol aldı…

Kampanyanın lansmanında bir de reklam filmi hazırlandı. Videonun yıldızları ise yıllardır Türk Hava Yolları bünyesinde çalışarak hayallerini gerçekleştirmiş olan pilotlardan seçildi. Pilotlar, kamera karşısında uçağın kokpitindeki kadar rahattılar ve oyunculuk yetenekleriyle herkesi şaşırttılar.

 
 “O Pilot Benim” kampanyasına Türk Hava Yolları Facebook sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Heineken’den Hayalleri Gerçekleştiren Yarışma: The Dream Island Hyundai 11 Otomobille Uzaya Mesaj Gönderdi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.