Turizm Sektörü ve Dijital Dünya Antalya Dijital Zirvesi’nde Buluşuyor

Turizm Sektörü ve Dijital Dünya Antalya Dijital Zirvesi’nde Buluşuyor

Dijital dünyanın turizm sektörüne yansıması masaya yatırılacak.

Türkiye’nin ekonomik, sosyal ve diplomatik gücü olan turizm sektörünün dijital dünyaya yansımasını konuşmak için bu yıl ikinci kez CRM Medya tarafından düzenlenecek olan Antalya Dijital Zirvesi; sektörün tüm paydaşlarını bir araya getirmeye hazırlanıyor. Dijital kanallar ile otel pazarlamasının tüm süreçlerinin kapsamlı bir şekilde ele alınacağı zirve kapsamında CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, dijital dünyanın geldiği noktayı konu alan bir konuşma gerçekleştirecek.

Turizm sektörü ile otel profesyonellerini tek çatı altında buluşturan Antalya Dijital Zirvesi, bu yıl 20 Ekim 2017 Cuma günü Antalya Su Otel’de 2.kez kapılarını açıyor. CRM Medya tarafından düzenlenecek zirve kapsamında; dijitalin yükselişi ile beraber otelcilik sektöründe dijital kanallarla nasıl satış yapılabileceğinin detayları masaya yatırılacak.

Yazar ve Seslendirme Sanatçısı Yekta Kopan moderatörlüğünde gerçekleşecek zirvede, dijital kanallar ile otel pazarlamasının tüm süreçleri kapsamlı bir şekilde ele alınacak. Zirve kapsamında CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, turizm de yeni satış kanalı “dijital pazarlama” konu başlıklı dijital dünyanın geldiği noktayı konu alan bir konuşma gerçekleştirecek. 500’ün üzerinde otel sahibi-otel müdürü ve satış pazarlama müdürlerinin katılımıyla gerçekleşmesi beklenen Antalya Dijital Zirvesi’nde Ramazan Becer, CRM Medya’nın turizm sektörüne özel sunduğu 360 derece medya çözümleri ile turizm alanında yakaladığı başarının sırrını da zirve ziyaretçileri ile paylaşacak. Bir çok global firmada pazarlama müdürlüğü görevi yapan ve son olarak İçil Danışmanlık’ı kuran Mustafa İçil, Dijital ‘dönüşüme ayak uydurmak’ içerikli konuşmasını izleyicilere sunacak. Ekran önündeki başarısının yanı sıra işin mutfağına da dahil olan Ceyhun Yılmaz ise ‘sosyal medya nasıl kullanılmaz’ın inceliklerini paylaşacak. Öte yandan sektörün önde gelen isimlerinden Devrim Emekçi ‘veriyi müşteriye dönüştür’ konulu bir sunum gerçekleştirecek. Kendine has tarzı, yönetim anlayışı ve yenilikçi bakış açısıyla uçan müdür lakabıyla tanınan Mehmet Biçer, turizm alanındaki dijital pazarlama deneyimlerini aktaracak. Bilişim ve teknoloji alanındaki çalışmalarıyla tanınan ve sektörün duayen isimlerinden biri olan Serdar Kuzuloğlu ise etkinlik kapsamında bilişim sektörü ile ilgili değerlendirmelerini dinleyiciler ile paylaşacak.

CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, sektör profesyonellerinin katılım sağlayacağı Antalya Dijital Zirvesi’nin avantajlarını şöyle sıraladı:

1. Markanızın gücünü korursunuz,
2. Rekabetin yoğun olduğu piyasalarda büyük avantaj sağlarsınız,
3. Odaklandığınız pazarda görüntünüzü ve marka bilinirliğinizi arttırırsınız,
4. Ticari ortaklıklar kurabilir, sektörü analiz edebilirsiniz,
5. Mevcut müşterilerinizle bağlılığınızı ve iletişiminizi pekiştirebilirsiniz,
6. Ürün ve hizmet kalitenizi katılımcılara aktarabilirsiniz,
7. Rakip analizi yapabilir, yeni ürün ve hizmetlerden haberdar olabilirsiniz,
8. Kapsamlı müşteri ve pazar araştırması yapabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Paris Caddeleri 1 Günlüğüne Trafiğe Kapatıldı FMCG Sektörünün Kalbi Bu Kampta Atıyor! →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.