TTNET ve Avea “Türk Telekom” Markası Altında Birleşti!

TTNET ve Avea “Türk Telekom” Markası Altında Birleşti!

TTNET ve Avea’nın Türk Telekom markası adı altında birleştiği ve entegrasyon sürecine tek marka ile devam edileceği resmen açıklandı.

Türk Telekom CEO’su Rami Aslan, TTNET ve Avea markalarının artık kullanılmayacağını ve markaların  entegrasyon sürecinin Türk Telekom adı altında sürdürüleceğini açıkladı.

Rami Arslan, marka birleşmesinin işgücünde hiçbir kesintiye gitmeden ve hizmetlerde herhangi bir aksama yaşanmadan tamamlandığını belirtirken; sürekli hareket halinde olan müşterilerine herhangi bir yerden dünyaya bağlanma imkanını daha fazla cihaz ve kanal üzerinden sunacaklarını vurguladı. Yenilenen kurumsal kimliği ve “Tek Telekom, Türk Telekom” sloganıyla marka, iletişim ve eğlence dünyasına yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

ttnet avea türk telekom

Türk Telekom, web sitesinde yaptığı değişikliklerle de üç şirketin hizmetlerini tek bir sayfada topladı. Türk Telekom sitesinin Online İşlemler bölümünde artık Mobil, İnternet, Ev Telefonu ve TV olmak üzere dört sekme bulunuyor.

Tek marka altında birleşen Türk Telekom’un müşterileri; mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetlerine artık tek mağaza, tek çağrı merkezi ve tek internet sitesinden erişecek.

TTNET ve Avea Türk Telekom Markası

Avea, TTNET ve Türk Telekom’un mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetleri, 27 Ocak 2016 itibariyle “Türk Telekom” markasıyla müşterilere sunulacak.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← YotaPhone 2, Türkiye Pazarına mbsays İle Giriş Yaptı! Webtures, Sosyal Medya Pazarlama Hizmetine Başladı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.